Mēs iesakām šajā vietnē izmantot sīkfailus. (angl. cookies).

Piekrītot, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet navigāciju. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkfailus.

I agreeЗакрыть
 
KATALOGS ART-TOM 2018
 
 
KATALOGS ROTAĻU LAUKUMI 2017
 
 
Сейчас на сайте
Сейчас 28 гостей онлайн
 
 


PDF Печать E-mail
Par mums

Informacija -
22.05.2009 15:32

No šī brīža, ar jaunu kvalitāti – SIA “Art-tom.lv!

Mēs ticam, ka katrs bērns ir personība, un gribam būt viņam uzticami draugi, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu viņam atrast savu vietu šajā lielajā pasaulē!

Regulāri rūpējoties par mūsu klientiem, mēs piedāvājam mēbeles ikviena vēlmēm, vajadzībām – tā ir SIA Art-tom.lv prioritāte un tiekšanās. Uzņēmums ievēro un vērtē visus klientus, un darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un, protams, Eiropas Savienības direktīvām. Uzņēmums cenšas nodrošināt tikai kvalitatīvus pakalpojumus, un pastāvīgi meklē jaunus un efektīvus veidus, lai palīdzētu efektīvāk, lai samazinātu piegādes laiku. Tikmēr, ieguldījumi jaunās tehnoloģijās, palīdz pieņemt un apstrādāt klientu pasūtījumus ātrāk. Uzņēmuma komanda pievērš lielu uzmanību jaunu produktu izvēli skolām un bērnudārziem Vissvarīgākie kritēriji ir izstrādāt mēbeles un citas preces atbilstoši bērnu un jauniešu vajadzībām, un veicināt viņu garīgo, radošo un fizisko attīstību. Nodrošinot augstas kvalitātes, īpaši skolām un bērnudārziem orientētu produktu līniju un pastāvīgas vizītes izglītības iestādēs sniedz labāku izpratni par jūsu vajadzībām. Mūsu komanda nepārtraukti augt, attīstītas un veic darbus, kas uzlabo mūsu tēlu. Mēs nebaidāmies strādāt ar katru klientu individuāli, pateicoties viņiem, mēs esam atraduši jaunu nišu. SIA Art-tom.lv - ir augstas kvalitātes, sertificēti produkti „Skolām un bērnudārziem“.

Обновлено 04.01.2016 15:56